www.girdapfm.com dinliyorsunuz...

Türkiye Lost Sitesine Hoşgeldiniz...

Lost Dizisini Online Olarak Takip Edebilirsiniz.Diziyi isterseniz Türkçe Dublaj Olarak,İsterseniz Türkçe Altyazı Orjinal İzleyebilirsiniz. Tam Ekran İzlemeyi Unutmayınız...İyi Seyirler.
Lost 1.sezon-Lost 2.Sezon-Lost 3.sezon-Lost 4.sezon online olarak isleyebilirsiniz.

5 Temmuz 2008 Cumartesi

Lost Oyuncuları Kim

JACK SHEPHARD (Matthew Fox)


Jack, dizinin başrol oyuncusudur. Christian Shephard'ın oğlu, Claire'in üvey kardeşidir, fakat bunu ne Jack ne de Claire bilmektedir.

Jack, babasının baş cerrah olarak çalıştığı hastanede cerrah olarak çalışmaktadır. Kolombiya Üniversitesi'nde tıp okumuştur.Jack bir bilim insanıdır ve doğuştan liderlik özelliklerine sahiptir. Az ama açık konuşur. Kadınlarla iletişim kurmakta zorluk çeker.

KATE AUSTEN (Evangeline Lilly)


Kate bir kanun kaçağıdır, işlediği en önemli suç, uzun bir süre üvey babası olarak bildiği babasını öldürmektir. uçakta polis eşliğinde seyehat etmekteydi.Kate Sayid ile birlikte ilk olarak adadan kurtulma yollarını arayan kişilerden biriydi.
James “Sawyer” Ford (Josh Holloway)


Sawyer 1968′de Knoxville, Tennessee’de doğmuştur. Gerçek ismi James Ford’dur. Ailesinin yıkılmasına sebep olan Sawyer adlı bir dolandırıcının ismini takma isim olarak kullanır ve kendisi de bir dolandırıcıdır.Tek hayali ailesini dolandırıp,yıkılmasına sebep olan Sawyer adlı dolandırıcıyı bulmaktır...SAYID JARRAH (Naveen Andrews)

Sayid Irak'ta doğup büyümüştür.Irak ordusunda İletişim Subayı olarak görev yapmıştır. Oceanic Uçuş 815′te seyahat etmesinin nedeni çocukluk aşkıydı. Sayid Jarrah adada ilk önceleri Sawyer tarafından önyargıyla karşılanmıştır, çünkü kendisi bir Irak’lıdır ve 11 Eylül olayları sebebiyle potansiyel suçlu olarak görülmektedir. Ama daha sonra adadakiler için ne kadar yararlı olduğunu çoğu kez kanıtlamıştır.

1 yorum:

sinem dedi ki...

Sawyer çok yakışıklı ya :) lostu çok beğendim gerçekten çok güzel bir dizi...

Uyarı:Lütfen Okuyunuz

Arkadaşlar eğer videolarda donma oluyorsa, yapmanız gereken açtığınız videoya play'a bastıktan sonra pause basarak dondurunuz ve bir süre videonun dolmasını bekleyiniz. Dolum hattını gördükten sonra tekrar play yapıp izleyiniz.
Sorunlarınız için: lostsitem@gmail.com mail atınız.

Sohbet Odası [Lost Burada Tartışalım]

İşte Lost da Seçtiğimiz En İyi Oyuncular

LOST İZLE,lost izle,Lost Dizisi,Lost İndir

Lost sezonları, 1sezon izle,2sezon izle,3sezon izle,4 sezon izle